Capgemini posílil manažer Radovan Breuss

Společnost Capgemini oznámila, že od ledna tohoto roku rozšířila svůj SAP tým o dalšího zkušeného managera.

Capgemini posílil manažer Radovan Breuss


Radovan Breuss bude v České republice zodpovídat za vztahy Capgemini se společností SAP i s lokální SAP partnerskou komunitou. Zároveň bude v Capgemini zodpovídat za prodej všech služeb spojených s produkty SAP.

Radovan Breuss je profesionál s dlouholetými zkušenostmi z mnoha předních ICT společností. Před svým nástupem do Capgemini působil mnoho let v prodejním a marketingovém oddělení společnosti SAP. Zde měl coby Key Account Manager na starosti významné klienty jako T-Mobile, Česká pošta, Vodafone, ČEZ, Český Telecom, Eurotel, Transgas, Letiště Praha, České Aerolinie a další. Dříve působil také jako konzultant počítačových sítí ve společnosti APP systems.

Radovan Breuss vystudoval České vysoké učení technické v Praze, obor počítačové navrhování leteckých motorů. Leteckému inženýrství se věnoval prvních několik let své kariéry, kdy byl ve společnosti Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s. vedoucím týmu pro počítačové měření leteckých motorů.

Ve svém volném čase se Radovan věnuje především své rodině. Mezi jeho záliby patří také budování okrasné zahrady, letecké modelářství a domácí kutilství všeho druhu. Jistě nepřekvapí, že velmi rád relaxuje vysoko na obloze jako pilot ultralehkého letounu. Trvale se vzdělává a to i ve vzdálených oborech, jako jsou psychologie, investování či meteorologie.

Komentáře