Casablanca INT rozšířila své portfolio o cloudové řešení na bázi HP CS Matrix

Společnost Casablanca INT oznámila spuštění provozu veřejného cloudového řešení BIG BLUE ONE, které nově zařadila do svého stávajícího portfolia telekomunikačních a ICT služeb.

Casablanca INT rozšířila své portfolio o cloudové řešení na bázi HP CS Matrix


Jedná se o partnerský projekt společností Casablanca, Hewlett Packard, AMD a VMware.

„Naše řešení - Big Blue One- je postaveno na spojení hardwarové a softwarové platformy Hewlett Packard CloudSystem Matrix s nadstavbou pro automatizaci v prostředí veřejného a hybridního cloudu – Operations Orchestration a Network Automation. HP CSM je platforma sloužící pro vytvoření privátního cloud řešení poskytováním infrastruktury jako služby (IaaS), a zároveň slouží také jako základní kámen pro public cloud řešení za pomoci nástrojů Operations Orchestration. Bezpečnostní požadavky jsou řešeny prostřednictvím Secure Virtualization Framework obsahující HP Tipping Point a prostředek pro směrování provozu uvnitř cloudu vController“, vysvětluje Lubomír Pinkava, technologický ředitel Casablanca INT.

Kromě již zmíněné společnosti Hewlett Packard je dalším partnerem projektu společnost AMD, která je dodavatelem procesorů pro celé řešení a v neposlední řadě společnost VMware, autor virtualizační platformy stejného jména. Casablanca INT představí odborné veřejnosti poprvé své řešení v rámci konference HP Fórum 2012, která se koná 18.4. v hotelu Intercontinental Praha.


Úvodní foto: © bebe - Fotolia.com
Komentáře