CCV Informační systémy budou i příští rok Microsoft Gold Certified Partner

CCV Informační systémy budou i příští rok Microsoft Gold Certified Partner


Společnost CCV Informační systémy oznámila, že dokázala splnit veškeré podmínky pro udělení nejvyšší kompetence, která se vztahuje ke skupině ERP produktů Microsoft Dynamics a i příští rok tak bude patřit mezi top partnery Microsoftu v této oblasti.

Ocenění reflektuje implementace ERP nebo WMS systému v uplynulém roce. Společnost CCV v tomto období implementovala uvedená řešení například ve společnostech Accom, Aquacentrum, Askino, COOP Morava, Gaston, Medac, Metros, Pro-Doma, Scott, Tempo nebo Visimpex, nejnověji pak ve společnostech Heinz Food a ITVV.

„Vážím si, že jsme pozici Microsoft Gold Certified Partner obhájili, zejména uvážíme-li, že podmínky jsou letos oproti minulosti ještě přísnější. Nové náročnější podmínky lépe identifikují přední partnery, a tím usnadňují klientům výběr správného dodavatele. Zlaté partnerství se společností Microsoft vnímám jako potvrzení našeho čelného postavení mezi dodavateli ucelených podnikových řešení ve vybraných oborech,“ uvedl při této příležitosti Marek Procházka, ředitel divize CCV Business Solutions.

Komentáře