CCV má další velkou vinařskou referenci, EDI ORION nasadil Znovín Znojmo

EDI ORION už nasadilo více než dvacet vinařských společností, lídry trhu nevyjímaje

CCV má další velkou vinařskou referenci, EDI ORION nasadil Znovín Znojmo


V říjnu oznámené nasazení řešení na elektronickou výměnu dokumentů EDI ORION ve společnosti Znovín Znojmo rozšiřuje řadu více než dvaceti referencí, které už společnost CCV Informační systémy mezi vinaři má. Uživateli řešení jsou jak menší vinaři, tak přední vinařské firmy, jako Bohemia Sekt, Soaré Sekt, Vinné sklepy Valtice, Templářské sklepy Čejkovice, Ravis Rakvice, Patria Kobylí, Zámecké vinařství Bzenec, Vinselekt Michlovský, Nové Vinařství či Vinařství Radomil Baloun. V součtu pak tyto firmy obstarávají většinu tuzemské produkce vína.

„Denně prodáváme kolem 17 000 lahví vína a EDI komunikace je pro nás při tomto množství významným pomocníkem. Ve využívání EDI však nejsme žádným nováčkem, nově jen od listopadu přecházíme na řešení EDI ORION, které daleko lépe splňuje naše konkrétní požadavky,“ okomentoval nasazeni EDI ORION Štěpán Bilíček, ekonomický náměstek společnosti Znovín Znojmo.

„Jsme rádi, že si největší tuzemští producenti vína zvolili nás jako tuzemského EDI poskytovatele, ale jsem si jist, že důvodem je hlavně kvalita našich služeb. Velkou výhodou řešení EDI ORION je také jeho dostupnost a jednoduché nasazení. Smysl rozhodně má i pro společnosti s menším počtem vyměňovaných dokladů, získat od nás mohou výhodný balík standardních služeb. Zákazník tak všechny starosti kolem EDI komunikace nechává v plném rozsahu na nás, samozřejmostí je možnost zabezpečené archivace,“ doplnil David Reichel, ředitel divize CCV eBusiness.

Elektronickou výměnu dat se službou ORION dle vyjádření společnosti CCV používá v současné době v ČR a SR více než 800 společností, přičemž každý měsíc je prostřednictvím EDI ORION přeloženo a doručeno kolem jednoho milionu zpráv.

zdroj: TZKomentáře