CeBIT 2012: Eset představí novou generaci produktů pro firemní zákazníky

Od 6. do 10. března se ESET zúčastní veletrhu informačních technologií CeBIT v německém Hannoveru.

CeBIT 2012: Eset představí novou generaci produktů pro firemní zákazníky


Mottem letošního ročníku je „důvěra a bezpečnost v digitálním světě“. Společnost ESET na veletrhu představí připravovanou novou generaci produktů pro firemní zákazníky ESET Endpoint Security a ESET Endpoint Antivirus. Momentálně probíhá veřejné BETA testování obou produktů, které jsou k dispozici zdarma ke stažení. Na stánku ESETu se představí i další produkty, jako například ESET Mobile Security a ESET Smart Security. Stánek ESETu na CeBITu najdou návštěvníci v hale 12 (C66).

Stánek nabídne také řadu prezentací a aktivit. Německý kouzelník Christian de la Motte si připravil show plnou triků a magie nazvanou “Bezpečnost v digitálním světě”; známí počítačoví hráči poradí návštěvníkům jak zůstat v bezpečí při hraní v kyberporostoru, a ve středu 7. března je každý vítán na ESET party, která začíná v 18:30.

Generální ředitel společnosti ESET Richard Marko se zúčastní panelové diskuse na téma „Připoj svůj životní styl: Vždy v pohybu – tvůj život v cloudu“. Debata se bude konat ve čtvrtek 8. března od 12:30 do 13:15 v Kongresovém centru CeBITu (místnost číslo 2). Kromě Richarda Marka se k tématu vyjádří také Christoph Bellmer z německé mediální společnosti ProSiebenSat.1, Dr. Holger Enßlin ze Sky TV, Conrad Fritzsch z webové hudební televize tape.tv a Dr. Gunter Küchler z Lufthansa Systems AG. Panelovou diskusi bude moderovat Eric Savitz z magazínu Forbes. Živý přenos z akce bude možné sledovat na počítačích, mobilních telefonech, iPhonech/iPadech a zařízeních s operačním systémem Android.


Úvodní foto: © pixel_dreams - Fotolia.com
Komentáře