CeBIT 2012 klepe na dveře, začíná již za 10 dnů

Tradiční odborný veletrh zaměřený na ICT technologie opět pokryje čtyři platformy - CeBIT pro, CeBIT gov, CeBIT life a CeBIT lab. Hlavním tématem (Hot topic) pro rok 2012 je bezpečnost digitálních systémů.

CeBIT 2012 klepe na dveře, začíná již za 10 dnů


Konference poskytne kompletní přehled současných trendů na hlavních světových trzích. Pořadatel očekává účast více než 4 200 účastnících se firem z více než 100 zemí. Rozšířenou koncepcí Executive Communications otevírá veletrh CeBIT novou dimenzi síťového propojení národních a mezinárodních vrcholných manažerů. Díky tomu dojde ke spojení nabídky služeb pro CIO a zástupce ICT s rozhodovacími pravomocemi. Spolu s FINAKI, specialisty na networking, a Strategie-Magazin CIO vytvoří veletržní správa Deutsche Messe nabídku, jejímž prostřednictvím chce umožnit efektivní setkání uživatelů a firem digitálního světa.

Platforma CeBIT Executive Communications v předvečer veletrhu spojí CeBIT Executive Dialog a House of CIOs jako burzu kontaktů. Nabídne tak prostředí kongresového centra pro přenos know-how. Připravuje se také nový portál, na kterém budou poprvé online uvedeny všechny aktivity v rámci CeBIT Executive Communications. Nová mobilní informační platforma CeBIT Executive Communications App vytváří prostor pro manažery, kteří chtějí využít veletrh CeBIT k výměně zkušeností a získání informací na určitá témata.

V House of CIOs na výstavišti v hale č. 4 budou každý den veletrhu probíhat workshopy a kulaté stoly pro uživatele a firmy nabízející ICT. V centru pozornosti budou diskuse, prezentace a koordinace účasti na významných událostech a přednáškách.

CeBIT Executive Club v Domě národů s pracovními, zasedacími a odpočinkovými prostory bude sloužit od 6. do 9. března jako exkluzívní "Business Lounge". Je určen pro vybraný okruh CIO z podniků využívajících elektroniku na spolkové a zemské úrovni, šéfy nákupu podniků indexu DAX a manažery, kteří rozhodují o nákupech ICT ve středně velkých firmách. Účast na CeBIT Executive Communications je jen na zvláštní pozvání.


Úvodní foto: © HaywireMedia - Fotolia.com
Komentáře