Centrum inovuje aMapy.cz, novinkou jsou virtuální prohlídky

Centrum Holdings spouští nové online mapy s virtuálními prohlídkami po českých i zahraničních městech

Centrum inovuje aMapy.cz, novinkou jsou virtuální prohlídky


Podrobné mapy českých měst, street view, cyklotrasy, turistické stezky a 3D virtuální prohlídky po více než 4000 místech v ČR i v zahraničí. To jsou hlavní novinky inovovaného portálu www.amapy.cz, který spouští společnost Centrum Holdings.

„Cílem inovace bylo vytvořit moderní mapový portál, který umožní podrobné vyhledávání, doprovázené virtuálními prohlídkami vyhledaných míst. Nové aMapy jsme postavili na platformě Google API, kterou jsme navíc doplnili o detailnější mapové vrstvy nad celou Českou republikou. V současné chvíli je provedení map v šesti městech (Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec a České Budějovice) mezi online mapami používanými v Čechách nejdetailnější. Do budoucna budou do této kvality převedena další města,“ říká Lucie Nováková, produkt manažerka portálu aMapy.cz.

Vyhledávání na aMapách si mohou uživatelé zpestřit 3D virtuální prohlídkou více než 4000 míst v různých koutech České republiky. Dostupná jsou i zahraniční 3D virtuální prohlídky, například z pohledu průvodce v egyptské Gíze, turisty užívajícího si dovolenou nachorvatském pobřeží neboz italských měst.

Komentáře