Český Azlan povede Jaroslav Salva

Jaroslav Salva (38) se od 1. srpna 2010 stal novým ředitelem českého Azlanu. V čele jedné z divizí Tech Data Distribution nahradil Tomáše Cíglera, který se stal generálním ředitelem celé společnosti.

Český Azlan povede Jaroslav Salva


Salva přichází do Tech Data Distribution ze společnosti Ness Czech s. r. o., v níž pracoval jako Business Development Manager. Prostředí Tech Data Distribution však dobře zná z let 1998 až 2004, kdy ve společnosti působil nejprve jako MCAD Product Manager a později jako Business Unit Manager.

„Jsme rádi, že se nám podařilo Jaroslava Salvu přesvědčit k návratu do společnosti Tech Data. Věříme, že jeho mnohaleté zkušenosti v kombinaci s chutí do práce a lidským přístupem povedou k úspěšné spolupráci a spokojenosti všech stran,“ řekl k personálním změnám ve vedení Azlanu nově jmenovaný generální ředitel společnosti Tomáš Cígler.

Azlan je jednou z divizí společnosti Tech Data Distribution. Poskytuje nabídku síťových produktů, IT bezpečnosti, kabelážních systémů, storage a serverů od světových výrobců jakými jsou CISCO, HP, IBM a další.

Komentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.