Český projekt Projectial.com chce pokořit Basecamp

Dne 27. září byl oficiálně spuštěn Projectial.com, česká aplikace pro správu projektů, lidských zdrojů, financí a času.

Český projekt Projectial.com chce pokořit Basecamp


Jedná se o globální webovou službu na bázi SaaS, která podle svých autorů dokáže pojmout celé projektové řízení firmy, organizace či týmu. Aplikaci lze v současné době používat zdarma.

 

Projectial

„Již tato verze, jak doufáme, překoná podobné produkty v čele s Basecampem a přinese trochu jiný pohled na projektové řízení,“ uvádí Miroslav Pancíř, jeden z tvůrců Projectialu. „Kromě samotné práce s projekty, úkoly či milníky nabídne organizaci lidí, interní komunikaci, statistické výsledky a pohledy na výkonnost firmy či jejích zaměstnanců.“

Projectial podle svých tvůrců klade důraz na dokonalý přehled o každé události na projektu. Samostatně je tak zaznamenávána byť sebemenší změna, která v projektu nastane. Následně bude možné tyto změny projektovat do výstupů či pomocí nich vizualizovat průběh dalších projektů.

„V praxi to bude například znamenat, že vám Projectial zobrazí vývoj projektu po tom, co změníte přiřazení důležitého úkolu jinému zaměstnanci, nebo jak ho ovlivní přizvání dalšího pracovníka či posunutí milníku,“ dodává Miroslav Pancíř.

Projectial umí pracovat s časovými zónami a umožňuje propojení organizací a jejich zaměstnanců. Díky tomu je vhodný i pro korporátní sféru. V současné době je aplikace k dispozici v anglické, české a slovenské verzi a není zpoplatněna. Následně budou připraveny cenové tarify. Obchodní model bude vycházet z konceptu Freemium.

Komentáře