CFO World má za sebou první měsíc provozu

Nový web mezinárodního vydavatelství IDG je orientován na finanční ředitele. Po loňské světové premiéře v Německu se na Hromnice připojila Česká republika a v závěsu po ní i Švédsko.

CFO World má za sebou první měsíc provozu


Statistiky sledovanosti za únor, první měsíc provozu, vypadají slibně. V únoru měl web 2810 návštěv, 6556 pageviews a 2066 unikátních uživatelů. Na adrese www.CFOworld.cz je – primárně pro potřeby finančních ředitelů – nabízeno aktuální zpravodajství, články, komentáře od respektovaných odborníků a ekonomických publicistů, rozhovory, informace v souvislostech o nových trendech, finančních službách a novinkách v legislativě.

„Finance nejsou jen světem nudných čísel a účetnictví, ale jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu nebo vytváření strategických plánů,“ říká šéfredaktor webu CFO World Zbyněk Hutar.

CFO World reflektuje celkový vývoj hospodářství v ČR, Evropě a světě, všímá si změn v podnikatelském prostředí, přináší ekonomické analýzy, do budoucna připravuje diskuse a ankety, v nichž osloví přední odborníky. Bude se zajímat jak snížit provozní náklady, výdaje na mzdy, v čem a jak mohou pomoci dotace z EU, zda a jestli pomáhá pohyblivá pracovní doba, kurzarbeit atd. Redakce je otevřena všem podnětům čtenářů, na požádání se pravidelně rozesílá newsletter.

Cílovou skupinou čtenářů představují CFO, CEO, generální ředitelé, ekonomičtí ředitelé, manažeři s vysokými rozhodovacími schopnostmi, top management, jednatelé, členové dozorčích rad, prokuristé, advokátní kanceláře, auditorské a jiné poradenské společnosti a v neposlední řadě studenti, vysokoškolští pedagogové a všichni zájemci o příslušnou problematiku.

Plánuje se, že do budoucna bude mít CFO World také svou tištěnou verzi: nejdůležitější materiály vyjdou jako příloha měsíčníku CIO Business World, který je rovněž mediálním produktem vydavatelství IDG.

Komentáře