ChannelWorld Awards 2011: vyhlášení nejlepších distributorů a výrobců roku

Redakce projektu ChannelWorld a vydavatelství IDG Czech Republic vyhlašují výsledky druhého ročníku ankety ChannelWorld Awards. Zástupci výrobců a distributorů ICT produktů a služeb převzali ocenění za spolupráci v roce 2011.

ChannelWorld Awards 2011: vyhlášení nejlepších distributorů a výrobců roku


Tři kategorie „Distributorů roku“ v České republice a dvě kategorie na Slovensku znají nejlepší ICT distribuční společnosti za rok 2011. Hlasovali pro ně výkonní zástupci prodejců, dodavatelů služeb a výrobců ICT a spotřební elektroniky (CE) v on-line anketě na webu ChannelWorld.cz.

V 2. ročníku ankety hlasovalo celkem 847 zástupců ze 767 firem, přičemž 34 % tvořili hlasující ze Slovenska. „Mezi hlasujícími se zvýšil podíl majitelů a jednatelů z řad resellerských společností. Prostřednictvím ankety tak mohou výkonní představitelé firem nastavit zrcadlo kvalitě spolupráce v českém a slovenském prodejním kanále ICT,“ uvedl výsledky Jan Mazal, šéfredaktor ChannelWorldu.

ChannelWorld Awards 2011Broadline distributorem roku 2011 se v České republice stala společnost AT Computers a.s. (29 % hlasů).

Titul Distributor s přidanou hodnotou roku si zasloužila společnost INTELEK spol. s r.o. (35 % hlasů) a kategorii Specializovaný distributor roku vyhrála společnost Eset software spol. s r.o. (20 % hlasů).

Slovenské kategorii Broadline distribútor roka již podruhé za sebou kralovala společnost eD‘ system Slovakia, s.r.o. (64 % hlasů). Ocenění Distribútor s pridanou hodnotou roka získala společnost ASBIS SK spol. s r.o. (65 % hlasů).

Titul Výrobce roku získaly v rámci ChannelWorld Awards tyto společnosti:

  • Výrobce počítačů roku: HEWLETT-PACKARD (16 % hlasů).
  • Výrobce softwaru roku: MICROSOFT (23 % hlasů).
  • Výrobce tiskových řešení roku: HEWLETT-PACKARD (34 % hlasů).
  • Výrobce síťových řešení roku: CISCO SYSTEMS (Czech Republic) (28 % hlasů).
  • Výrobce komponent roku: Intel Czech Tradings(21 % hlasů).
  • Výrobce periferií roku: HEWLETT-PACKARD (20 % hlasů).
  • Partnerský program roku: MICROSOFT (15 % hlasů).
  • Partnerský portál roku: AVG Technologies CZ(23 % hlasů).

Slavnostní předání ocenění a losování věcných cen pro hlasující se uskutečnilo v pražské restauraci V Zátiší za účasti zástupců oceněných distributorů, výrobců a partnerů ankety.

Nejpodrobnější výsledky včetně přehledu vylosovaných výherců budou zveřejněny v březnovém vydání časopisu ChannelWorld. Pokud jste do ankety nehlasovali, ChannelWorld neodebíráte a máte zájem tištěné speciály dostávat přímo na váš stůl, můžete si je objednat zvýhodněně registrací na web zde.

 

Detailní vyhlášení výsledků ankety ChannelWorld Awards.


Úvodní foto: © ra2 studio - Fotolia.com
Komentáře