Chcete tisknout? Pošlete své HP tiskárně e-mail

Společnost HP představila technologii, která propojuje klasickou tiskárnu se světem elektronické komunikace a přidává možnost práce na vzdálených serverech, v cloudu.

Chcete tisknout? Pošlete své HP tiskárně e-mail


Uživatelům se tak nabízí:

  • nová technologie HP ePrint, díky které jednoduše pošlete e-mail a dokument se vytiskne na jakékoli tiskárně HP kompatibilní s technologií HP ePrint,
  • možnost ukládat dokumenty nebo soubory v cloudech a případně je přímo i tisknout, je-li potřeba,
  • tiskárny se promění na jakési publikační platformy se širokými možnostmi pro úpravu tiskových úloh, které pak mohou být poslány přímo na tiskárnu doma či v kanceláři,
  • nová on-line aplikace HP ePrintCenter umožní přizpůsobit si celý proces tisku pro efektivní tvorbu relevantního, zábavného a zajímavého obsahu.

 

Pro zabezpečení tisku implementovala společnost HP mnoho úprav s cílem umožnit majitelům zařízení tisknout pouze ty dokumenty, které chtějí. Mezi tato opatření patří i možnost nastavit tiskárnu tak, aby přijímala tiskové úlohy pouze z předdefinovaných adres.

Platforma HP ePrint využívá cloud k tomu, aby překonala bariéry vzdálenosti a konektivity a umožnila lidem posílat ze svých mobilních zařízení soubory, které chtějí vytisknout.

Každá tiskárna HP ePrint bude mít jedinečnou emailovou adresu, která odesílateli umožní tisknout stejným způsobem, jakoby odesílal běžný e-mail. Pomocí mobilní aplikace HP ePrint na svém chytrém telefonu mohou dále zákazníci dokumenty odesílat k vytištění domů, do kanceláře, nebo časem na veřejné tiskové zařízení. Uživatelé budou moci kromě jiného obsahu zasílat dokumenty vytvořené pomocí Microsoft Office, soubory ve formátu Adobe PDF nebo obrázky ve formátu JPEG.

Komentáře