Check Point Endpoint Security zajišťuje šifrování disku pro Mac OS X Snow Leopard

Společnost Check Point Software Technologies představila Check Point Full Disk Encryption pro Mac OS X 10.6 Snow Leopard –řešení pro šifrování pevných disků s autentifikací před zavedením operačního systému, které nyní podporuje platformu společnosti Apple.

Check Point Endpoint Security zajišťuje šifrování disku pro  Mac OS X Snow Leopard


Check Point Full Disk Encryption zvyšuje bezpečnost dat a podporuje více platforem, než jakékoli jiné řešení na trhu: od Mac OS X, Windows a Linux přes virtualizované systémy založené na VMwaru až po systémy mobilních zařízení jako Symbian, Windows Mobile a Palm.

Check Point Full Disk Encryption zjednodušuje nasazení a správu zabezpečení koncových bodů pomocí automatického zašifrování obsahu všech pevných disků, včetně operačního systému a stávajících, dočasných i smazaných systémových souborů. Tato nová úroveň ochrany zabezpečuje podniky před neoprávněným přístupem ke korporátním informacím nebo síťovými útoky, a to i v případě, že pevný disk je fyzicky nainstalován do jiného počítače. Nyní s podporou platformy Snow Leopard umožňuje Check Point svým zákazníkům zabezpečit různé operační systémy a výrazně zlepšit implementaci a používání šifrování disků ve smíšených prostředích. Check Point Full Disk Encryption nabízí také centralizované nasazení, správu i logování pro jednodušší řízení bezpečnostních politik, efektivní zajištění shody všech nastavení a snížení celkových nákladů na vlastnictví.

 

Check Point Full Disk Encryption lze nasadit do organizací všech velikostí a jeho přínosy jsou prověřeny instalacemi v hlavních komerčních odvětvích i vládních agenturách po celém světě. Check Point Full Disk Encryption získal navíc nejvyšší bezpečnostní certifikace – včetně International Common Criteria EAL4, FIPS-140-2 a BITS – což umožňuje zajištění shody s globální pravidly ochrany osobních údajů a regulatorními předpisy. Nyní mohou zákazníci využívat výhod silných šifrovacích technologií a vedoucího postavení společnosti Check Point na trhu zabezpečení dat bez ohledu na typ operačního systému používaného v podnikové síti.

Více informací o řešeních Check Point pro zabezpečení koncových bodů lze nalézt na adrese: www.checkpoint.com/products/endpoint_security.

Komentáře