Check Point mezi lídry v Gartner Magic Quadrant pro oblast ochrany mobilních dat

Společnost Check Point Software Technologies oznámila, že jí agentura Gartner umístila do kvadrantu lídrů v nedávném výzkumu Magic Quadrant for Mobile Data Protection.

Check Point mezi lídry v Gartner Magic Quadrant pro oblast ochrany mobilních dat


Kromě funkcionality Full Disk Encryption pro operační systémy Windows, Mac OS X a Linux nabízí Check Point zákazníkům ochranu portů a vyměnitelných médií prostřednictvím Check Point Media Encryption a šifrování dat pro mobilní telefony. Řešení může být nasazeno nezávisle, nebo jako součást komplexního řešení Check Point Endpoint Security, prvního a jediného klienta, který kombinuje všechny kritické komponenty pro celkové zabezpečení koncových bodů. Šifrovací produkty jsou vhodné pro organizace všech velikostí. Osvědčily se v mnoha průmyslových a vládních instalacích na celém světě a podporují nejširší řadu platforem.

Jak uvedla společnost Gartner „Dodavatelé, uvedení v oblasti „Leaders“, disponují produkty, které přinášejí klientům společnosti Gartner požadované výsledky v malých i velkých řešeních. Mají též dlouhodobý plán, který sleduje a/nebo ovlivňuje vizi společnosti Gartner v oblasti rozvoje kupních potřeb daného trhu. Lídři znervózňují obchodní oddělení svých konkurentů a jejich technický personál nutí následovat jejich příkladu. Jejich výrobky jsou klientům dobře známé a při výběrových řízeních se často dostávají do užšího výběru.“

Výzkum Magic Quadrant společnosti Gartner je kvalitativní hodnocení skupiny prodejců na určitém trhu. Pro více informací o řešeních Check Point Data Security prosím navštivte www.checkpoint.com/products/datasecurity/pc/.

Komentáře