Check Point zjednodušuje správu zabezpečení pro více domén

Check Point Software Technologies představil nové softwarové blady pro správu více domén, které nabízí řízení bezpečnosti společnostem všech velikostí.

Check Point zjednodušuje správu zabezpečení pro více domén


Nové softwarové blady umožňují firmám nastavit vlastní bezpečnostní politiku na virtuální doméně a současně snadné propojení se stávající infrastrukturou. Softwarové blady pro správu více domén navíc umožňují účinnější ochranu na všech doménách.

Přestože se složitost zabezpečení stále zvyšuje, správci IT nyní mohou zjednodušit správu přenesením zabezpečení do virtuálních domén, které lze rozdělit podle typu umístění, typu společnosti nebo bezpečnostních funkcí. Softwarové blady pro správu více domén, založené na ověřené technologii Provider-1, pomáhají správcům nastavit svou bezpečnostní správu tak, aniž by narušili nezávislost jednotlivých domén. Společnosti mohou například centralizovat nastavení a správu firewallu, VPN, IPS a dalších bezpečnostních ochran v rámci jednotlivých domén a zároveň nastavit bezpečnostní funkce dle potřeby. Správce navíc může dosáhnout lepšího a silnějšího zabezpečení tím, že prosazuje společné bezpečnostní zásady a sdílí společná pravidla na více domén.

Zákazníci si mohou snadno nainstalovat softwarové blady pro správu více domén do stávající infrastruktury. Tím zjednodušší správu IT a využijí svou současnou infrastrukturu. Jediným kliknutím mohou kdykoli rozšířit svou bezpečnostní správu a zavést si nové bezpečnostní domény softwarových bladů za pouhých 1500 dolarů za každou doménu. Softwarový blade pro správu více domén společnosti Check Point je také k dispozici jako specializované zařízení SMART-1, které nabízí snadné plug-and-play řešení. Více informací najdete zde: http://www.checkpoint.com/products/multi-domain-security-management/index.html

Komentáře