Chystá se třináctý ročník konference Cisco Expo

Ve dnech 25. a 26. dubna proběhne již 13. ročník konference Cisco Expo.

Chystá se třináctý ročník konference Cisco Expo


Program konference je podle jeho autorů připraven tak, aby byl zajímavý a přínosný jak pro manažery IT oddělení, síťové architekty nebo specialisty na datová centra, tak i pro poskytovatele služeb či bezpečnostní experty. Na své si přijdou i účastníci z řad manažerů, kteří se dozvědí, jak moderní technologie pomohu plnit jejich podnikové cíle, snížit náklady a zvýšit efektivitu. Během dvou dnů nabídne Cisco Expo celkem 26 přednášek v několika tematických okruzích a 6 techtoriálů (technických seminářů s praktickými ukázkami). Mezi témata přednášek budou patřit například trendy v oblasti vysokorychlostních přenosů, bezpečnosti, správy mobilních zařízení, video technologií nebo otázky o budoucnosti internetu. Tradičně na návštěvníky čeká společenský večer a bohatý doprovodný program.

„V dnešním světě jsou miliardy chytrých mobilních zařízení a jejich počet bude i nadále narůstat. Svá soukromá zařízení při práci s firemní sítí dnes velmi často chtějí využívat i zaměstnanci. Podle našeho nedávného výzkumu má o takovou možnost zájem přes 80 % studentů, kteří brzy vstoupí na pracovní trh. Tomuto trendu se říká BYOD – Bring your own device a je jasné, že představa desítek různých typů smartphonů a tabletů připojených do firemní sítě dělá vrásky IT manažerům. Na Cisco Expo ukážeme, že není čeho se obávat a že firmy mohou nový trend využít ve svůj prospěch. Kromě toho návštěvníci uvidí nespočet dalších moderních technologií, které mění způsob, jakým firmy a jejich zaměstnanci fungují, komunikují a žijí,“ říká ke konferenci generální ředitel společnosti Cisco Jiří Devát.

Řadu zajímavých informací nabídnou také partneři konference. Jejím generálním partnerem je společnost Telefónica Czech Republic a hlavním technologickým partnerem je společnost Intel. K dalším pak patří společnosti NetApp, ICZ, NextiraOne, Alef Nula, Dimension Data a řada dalších. Cisco expo se bude konat v pražském hotelu Clarion. Podrobný program konference a řadu dalších informací, včetně možnosti registrace, naleznete na adrese www.ciscoexpo.cz.


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře