Cisco představilo rozšíření virtualizační platformy VXI

Jak jsme vás již informovali, společnosti Cisco a Citrix uzavřely strategickou alianci v oblasti virtualizačních řešení.

Cisco představilo rozšíření virtualizační platformy VXI


Společnost Cisco představila rozšíření své virtualizační platformy VXI (Virtualization Experience Infrastructure). Ta se rozrostla o nové koncové body, optimalizaci pro Citrix XenDesktop a řadu softwarových vylepšení. Novinky v portfoliu VXI přicházejí s inovacemi založenými na technologiích Cisco Unified Communications a přinášejí video a audio komunikaci v HD kvalitě do virtuálních desktopů. Současně byla také oznámena optimalizace služeb Cisco Wide Area Application Services (WAAS) pro Citrix XenDesktop, která umožní škálovatelnost komunikace virtuálních desktopů v rámci WAN sítí. Jde o první výsledek nově navázané strategické spolupráce Cisco se společností Citrix v oblasti virtualizačních řešení.

Veškeré představené technologie budou dostupné ve čtvrtém kvartálu 2011, pouze dostupnost VXC 6215 je plánována na první kvartál 2012 s možností objednávek od čtvrtého kvartálu 2011. Další podrobnosti k novinkám naleznete zde:

http://newsroom.cisco.com/press-release-content?type=webcontent&articleId=499556

Komentáře