Cisco představuje posílený manažerský tým

Společnost Cisco Česká republika představila dva nové členy manažerského týmu, kteří nedávno nastoupili do společnosti.

Cisco představuje posílený manažerský tým


Posílený tým se zaměří především na rozvoj nových obchodních příležitostí a obchodní expanzi Cisco v České republice.

„Jsem rád, že mohu představit dva nové členy manažerského týmu, Jana Lose a Martina Kaftana. Nové posily tvoří silný tým spolu se zkušenými kolegy, kteří již v Cisco pracovali a postoupili do vrcholového managementu. Doplnění manažerského týmu byl jeden z mých prioritních cílů pro tento rok. V tomto složení budeme pokračovat v rozvoji naší strategie, obchodních příležitostí a služeb zákazníkům i partnerům. Důležitým úkolem každého člena manažerského týmu je pak i další rozvoj talentu a dovedností našich zaměstnanců, protože ti jsou pro náš úspěch na trhu klíčoví,“ řekl Jiří Devát, generální ředitel Cisco ČR.

Manažerský tým Cisco nyní tvoří těchto sedm manažerů:

Jiří Devát (42), generální ředitel, se stal generálním ředitelem Cisco Česká republika v únoru letošního roku. Do Cisco přišel z leteckého průmyslu, mimo jiné působil tři roky v Českých aeroliniích (ČSA) jako viceprezident pro informační technologie a inovace a místopředseda představenstva. Před tím strávil téměř deset let v Microsoftu, z toho šest let na pozici generálního ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

Jan Los (45), obchodní ředitel pro oblast veřejné správy & korporátních zákazníků, se připojil k týmu v listopadu. Jeho úkolem bude rozvoj obchodních příležitostí v obou klíčových zákaznických segmentech. Přišel ze společnosti SAP ČR, kde zastával místo obchodního ředitele. Před tím působil pět let ve společnosti Telefónica O2 na pozicích ředitele pro korporátní segment a obchodního ředitele pro veřejný sektor. Dříve pracoval například i pro společnosti Dell, ICZ či NESS.

Martin Kaftan (42) se v srpnu stal ředitelem partnerské organizace. Do Cisca přišel ze společnosti Microsoft, kde působil na různých manažerských pozicích od roku 1998. Poslední čtyři roky zastával pozici ředitele pro regionální prodej a marketing v asijsko-pacifickém regionu. Jeho úkolem v novém týmu bude rozvoj spolupráce s partnery Cisco a budování partnerské komunity v České republice. Ta dnes zahrnuje desítky firem od resellerů až po systémové integrátory.

Martin Doležel (44), obchodní ředitel pro oblast malých a středních zákazníků, působí v Cisco od roku 2007. Zastával zde pozice Territory Business Manager a Territory Market Manager for SMB. Během své dlouholeté profesní kariéry působil ve společnostech IBM, DEMMAX či Tech Data Distribution. V těsné spolupráci s partnery Cisco bude usilovat o širší prosazení moderních řešení, jako je video komunikace, virtualizace nebo služby cloud computingu v segmentu malých a středních podniků.

Jan Elefant (35), obchodní ředitel pro oblast telekomunikačních zákazníků, působí v Cisco od roku 2004, jako Account Manager  pro oblasti telekomunikace a média. V nové pozici se soustředí na rozvoj obchodních vztahů s telekomunikačními operátory a service providery a uplatnění řešení Cisco v budování nových datových center a poskytování cloudových služeb v České republice. Jan Elefant v minulosti pracoval na různých manažerských pozicích ve společnostech ALTRON, a.s. či ALEF NULA.

Pavel Slezák (41), obchodní ředitel oddělení poskytování služeb CZ & SK, nastoupil do Cisco již v roce 2000. Působil jako Account Manager pro zákazníky z oblasti telekomunikací. Před nástupem do Cisco pracoval pro společnost Ascom. V novém týmu se zaměří na růst v oblasti služeb ve všech částech portfolia, tedy technické služby, Advanced a Advisory services.

Ivo Němeček (47), technický ředitel, začal pro Cisco pracovat v roce 1996, kdy nastoupil na pozici systémového inženýra se zaměřením především na bezpečnostní technologie. Od roku 2006 se stal manažerem systémových inženýrů a řídil šestnáctičlenný tým. Byl zodpovědný za klíčové projekty, technické marketingové aktivity či spokojenost zákazníků. V loňském roce získal ocenění Cisco People Manager of the Year. Před nástupem do Cisco působil jako systémový inženýr ve společnosti Novell. Jeho úkolem v nové pozici bude zajištění technické podpory klíčových projektů Cisco.


Úvodní foto: Cisco
Komentáře