Citrix a Akamai uzavřely dohodu

Poskytování webových aplikací stojí za zformováním strategického partnerství pro vytvoření end-to-end řešení pro poskytování aplikací.

Citrix a Akamai uzavřely dohodu


Citrix Systems a Akamai Technologies oznámily dohodu, která zákazníkům a integračním partnerům usnadní kombinování jednotlivých nabídek poskytování webových aplikací v integrovaném řešení, což zlepší výkon, škálovatelnost a bezpečnost podnikových webových aplikací. Společnosti využijí produktovou řadu NetScaler společnosti Citrix a službu Web Application Accelerator společnosti Akamai, aby internetovým i podnikovým zákazníkům na celém světě umožnily skutečné end-to-end řešení pro poskytování webových aplikací. Oficiální ohlášení partnerství proběhlo na konferenci Citrix Synergy, zaměřené na virtualizaci, počítačové sítě a poskytování aplikací, ve dnech 20. – 23. května v Houstonu.

Jako součást spolupráce hodlají Citrix a Akamai vytvořit:

  • Asistenční partnerský program Citrix-Akamai – je zamýšlen jako pomoc integrátorům. Má vytvořit postupy pro společnou implementaci obou řešení u zákazníka. Průmysl může v nejbližších měsících očekávat oznámení řešení předních integrátorů.
  • Online komunita Citrix-Akamai – je určena pro pomoc podnikovým zákazníkům. Zde se budou sdílet nejlepší zkušenosti, postupy a otázky, které vyvstaly na základě používání společného řešení pro poskytování aplikací od Citrix a Akamai. Obě společnosti budou rovněž publikovat sérii příruček nejlepších nasazení v praxi, ve kterých budou uvedeny pokyny k doporučené konfiguraci, aby byl pro různé scénáře zajištěn nejlepší výkon aplikací.
Komentáře