Citrix jmenoval nového generálního manažera pro Evropu, Střední východ a Afriku

Carlos Sartorius bude řídit aktivity společnosti Citrix v regionu s cílem jejího dalšího růstu.

Citrix jmenoval nového generálního manažera pro Evropu, Střední východ a Afriku


Carlos SartoriusSpolečnost Citrix oznámila jmenování Carlose Sartoriuse do funkce nového viceprezidenta a generálního ředitele regionu EMEA – Evropy, Středního východu a Afriky. Carlos Sartorius má za úkol zvýšení růstu příjmů a maximalizaci efektivity aktivit Citrixu na trzích celého regionu.

Sartorius má za sebou řadu let ve vedoucí pozici regionu EMEA ve společnostech Orange Business Services, France Telecom, Avaya a do společnosti Citrix přešel z pozice  viceprezidenta a generálního ředitele EMEA HP Networking společnosti Hewlett-Packard. Zkušenosti ve vedení, provozu a prodeji do segmentu velkých i středních podniků ho  profilují k vedení společnosti Citrix v regionu EMEA v další fázi růstu společnosti.

„Carlos má za sebou úspěšnou cestu a mnoho zkušeností z našeho odvětví,“ řekl Al Monserrat, senior vice president, sales and services společnosti Citrix. „Má mimo jiné zkušenosti s prodejem a spoluprácí s prodejními kanály, spolupráci s výrobci hardwaru(“OEM”), dodavateli služeb a se způsoby prodeje velkým zákazníkům. Průběžně úspěšně vedl společnosti k růstu a řídil dynamický a rozsáhlý technologický business ve vícejazyčných a multikulturních prostředích.“

„Jsem velmi potěšen, že jsem dostal příležitost vést Citrix business a celý tým regionu EMEA. Virtuální řešení Citrix nabízí společnostem hodnotu tím, že umožňuje dodávat jim IT jako službu s větší agilností a efektivitou cloudu. Těším se na práci ve společnosti Citrix, budování a upevňování její vedoucí pozice na trhu a její vedení k dalším úspěchům,“ prohlásil Sartorius, jehož profesionální background a jazyková vybavenost (mluví plynule německy, anglicky a španělsky) budou podle Citrixu hlavními výhodami při komunikaci a spolupráci se zákazníky, partnery, analytiky, médii i kolegy.

Carlos Sartorius vystudoval Iberoamerickou Univerzitu v Mexiku, obor Bachelor of Science in Electrical Engineering (BSEE) in communications systems. Nový viceprezident a generální manažer bude od října  sídlit v Schaffhausen v Curychu a ve společnosti Citrix tak přebírá významnou pozici po Scottu Herrenovi, který se vrací po splnění svých úkolů do centrály Citrix, aby zaujal novou pracovní roli.

Komentáře