Citrix otevřel za účasti amerického velvyslance svoji kancelář v České republice

Americká společnost Citrix Systems působí na českém trhu už mnoho let, ale teprve v letošním roce otevřela v Praze svoji kancelář.

Citrix otevřel za účasti amerického velvyslance svoji kancelář v České republice


Oficiální otevření kanceláří proběhlo v rezidenci amerického velvyslance v pražském Bubenči - událost zahájil americký ambasador Norman Eisen. Akci nenechalo ujít přes šedesát hostů, převážně působících v IT oddělení firem nejrůznějších velikostí, či v partnerských firmách společnosti Citrix. Americký velvyslanec zahájil společenskou událost přivítáním oficiálního působení společnosti Citrix Systems na českém trhu a po úvodním slovu pana ambasadora převzal roli moderátora Paul Dobson, ředitel International Corporate Communications společnosti Citrix.

V průběhu večera uvedl Miloš Hrnčář, viceprezident regionu Eastern EMEA, jak je pro společnost Citrix Systems důležité působení na českém trhu. „Jsem opravdu rád, že po několikaletém působení na českém trhu se zájem o technologická řešení Citrix rozšířil i v České republice natolik, že nejen průběžně rozšiřujeme náš tým, ale současně v Praze oficiálně otevíráme vlastní kancelář.

V září letošního roku byla při příležitosti „Welcome Back to Work - Business Cocktail“, organizovaného Americkou obchodní komorou na Slovensku, otevřena také kancelář společnosti Citrix Systems v Bratislavě. Za účasti velvyslance USA na Slovensku, Theodora Sedgwicka, výkonného ředitele AmCham, Jake Sledgerse, a více jak sto podnikatelů a představitelů významných společností působících na slovenském trhu, slavnostně oznámil regionální ředitel společnosti Citrix Systems pro východní Evropu Richard Guga otevření nových slovenských kanceláří.


Úvodní foto: Citrix
Komentáře