Citrix představuje CloudStack 3

Citrix při příležitosti Cloud Connect 2012 ohlásil všeobecnou dostupnost Citrix CloudStack 3, prvního vydání této open source cloudové platformy pod patronátem společnosti Citrix.

Citrix představuje CloudStack 3


Citrix CloudStack 3 podle tiskového vyjádření Citrixu představuje klíčovou komponentu v portfoliu společnosti Citrix, neboť zákazníkům umožňuje vybudovat nové cloudy, připojit se k již existujícím cloudovým službám a doručovat libovolný cloud s požadovanou úrovní zabezpečení, výkonu a spolehlivosti.

Ekosystém Citrix Ready for the Cloud

Citrix rovněž ohlásil program s názvem Citrix Cloud Community Program, který zahrnuje více než 2200 produktů a služeb, u nichž je potvrzena kompatibilita (Citrix Ready) s řešeními společnosti Citrix pro oblast cloudu. Program přináší souhrn stovek technologických společností a poskytovatelů služeb, kteří se stali partnery společnosti Citrix, aby společnými silami vytvářeli největší ekosystém pro cloud computing v rámci celého odvětví.

CloudStack.org – uživatelská komunita pro Open Source Cloud Computing

Od akvizice Cloud.com společností Citrix, která proběhla v roce 2011, údajně zaznamenala související open source komunita čtyřnásobné zvýšení zájmu uživatelů. Přihlásilo se do ní již přes 25 000 tvůrců cloudů, kteří pocházejí z různých zemí celého světa a nyní požívají status aktivních členů komunity CloudStack.org. Pro více informací můžete navštívit webové stránky http://www.cloudstack.org.


Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com
Komentáře