Cleverbee je opět mezi nejrychleji rostoucí firmami Střední Evropy

Společnost Cleverbee obsadila 31. místo v žebříčku Technology Fast 50 CE. Cleverbee se tímto úspěchem řadí již po druhé v řadě mezi 50 nejrychleji rostoucích technologických firem ve středoevropském regionu.

Cleverbee je opět mezi nejrychleji rostoucí firmami Střední Evropy


Společnost Cleverbee obsadila 31. místo v žebříčku Technology Fast 50 CE. Cleverbee se tímto úspěchem řadí již po druhé v řadě mezi 50 nejrychleji rostoucích technologických firem ve středoevropském regionu. Svého výsledku dosáhla Cleverbee díky obratu, který během pěti let vzrostl o 484 %.

„V uplynulém ročníku jsme obsadili 35. pozici s růstem 248 procent a jak vidíte, tak letos je náš výsledek dvojnásobně lepší. Cleverbee je i nadále na vzestupu a to i přesto, že konkurence ve Střední Evropě je stále silnější“, řekl Michal Štěpánek, CEO Cleverbee. „Věřím, že tento rostoucí trend bude i nadále pokračovat a my se v příštím ročníku posuneme opět o něco výše“, dodal Michal Štěpánek.

Letošní již 9. ročník žebříčku Technology Fast 50 CE vyhlásila společnost Deloitte. Pořadí nejrychleji rostoucích firem určuje procentuální nárůst tržeb za pětileté období. Pro kvalifikaci je současně nutné, kromě dalších, splnit podmínku minimálních tržeb ve výši 50.000 EUR v roce 2003.

Více detailních informací o tomto programu naleznete na www.fast50ce.com .

Komentáře