Cleverlance a Informatica se staly partnery

Cleverlance zahájila spolupráci se společností Informatica, světovým hráčem na trhu datové integrace. Partnerství bude realizované v České a Slovenské republice prostřednictvím autorizovaného distributora technologií Informatica, společnosti INFA Partner.

Cleverlance a Informatica se staly partnery


Společnost Informatica poskytuje nástroje podporující širokou škálu celopodnikových projektů v oblasti integrace dat a datové kvality, včetně datových skladů, migrace, konsolidace a synchronizce dat, archivace dat, Data Governance a Master Data Managementu (MDM). Na začátku tohoto roku ukončila Informatica akvizici společnosti Siperian, leadera na trhu technologie pro MDM.

Cleverlance tak v roli systémového integrátora významně rozšíří portfolio svých služeb o nové oblasti. Součástí dohody je také školicí středisko pro produkty Informatika, které bude provozovat Cleverlance Slovakia v Bratislavě.

Radek Šťastný, Managing Director společnosti INFA Partner k partnerství uvádí: „Naši stávající i mnozí potenciální zákazníci vnímají společnost Cleverlance jako velmi silného integračního partnera. Jsem přesvědčen, že ve spojení technologií a nástrojů Informatica a znalostí zákazníka dokážeme společně nabídnout optimální řešení.“

"Partnerství se společností Informatica je součástí našeho plánu aktivně působit na poli Business Intelligence," uvedl Miroslav Kolár, manažer zodpovědný za oblast BI a Managing Director Cleverlance Slovakia.

Více informací o společnostech Informatica a INFA Partner najdete zde: www.infapartner.cz.

Komentáře