Cleverlance Group posiluje služby ICT bezpečnosti

Skupina Cleverlance Group povýšila divizi bezpečnosti na organizačně samostatnou obchodní jednotku Security Services.

Cleverlance Group posiluje služby ICT bezpečnosti


Hlavním důvodem této organizační změny bylo 100% navýšení loňského obratu za bezpečnostní služby a reálný plán stejného růstu i na letošní rok.

Security Services nabízí služby v oblasti bezpečnosti IT od zajištění bezpečnosti v rámci vývoje, přes implementaci do IS až po testování. Je zaměřena na významné české a slovenské zákazníky z bankovního sektoru a telekomunikací a začíná se mj. zaměřovat i na rakouský trh. Poskytuje především prověrky bezpečnosti frontendových aplikací a penetrační testy, které ukazují nezkreslený stav aplikace z pohledu bezpečnosti a její schopnost odolávat různým technikám napadení. Konzultanti Security Services v rámci projektů analýz rizik, návrhů bezpečnostních architektur a procesů a dalších bezpečnostních služeb pomáhají klientům minimalizovat rizika vyplývající z možných porušení bezpečnosti.

Dne 17. února pořádá AEC, společnost patřící do Cleverlance Group, již 18. ročník konference Security, na které se setkávají IT manažeři a specialisté z oblasti veřejné správy i komerčních firem z finančního sektoru, telekomunikací, výrobních firem a dalších oblastí. Více informací o konferenci najdete na www.aec.cz/konference.

Komentáře