Cleverlance nasadila řešení pro investiční bankéře ve Slovenské spořitelně

Společnost Cleverlance Enterprise Solutions nasadila produkt CTS (Clever Trading Solution) ve Slovenské spořitelně, které tak od dubna pokrývá veškeré funkcionality v oblasti obchodování s cennými papíry na Burze cenných papírů v Bratislavě.

Cleverlance nasadila řešení pro investiční bankéře ve Slovenské spořitelně


Společnost Cleverlance Enterprise Solutions nasadila produkt CTS (Clever Trading Solution) ve Slovenské spořitelně, které tak od dubna pokrývá veškeré funkcionality v oblasti obchodování s cennými papíry na Burze cenných papírů v Bratislavě. CTS pomůže Slovenské spořitelně uspořit náklady na provoz a umožní efektivní rozvoj oblasti investičního bankovnictví společně s dalšími bankami Erste Bank Group.

Součástí řešení je implementace rozhraní na slovenský Centrální depozitář cenných papírů a přizpůsobený platným požadavkům slovenské legislativy. Díky nasazení bylo CTS rozšířeno i o internetové rozhraní, umožňující zadávaní pokynů a správu klientů z poboček. CTS je zaměřeno na obchodníky v oblasti cenných papírů na tuzemských i zahraničních kapitálových trzích. Součástí řešení je systém pro správu backoffice obchodníka (custody services).Komentáře