Cleverlance Slovakia má nového výkonného ředitele Miroslava Kolára

Cleverlance Slovakia, dceřiná společnost Cleverlance Enterprise Solutions, má nového člena vedení. Od ledna nastoupil na pozici výkonného ředitele Miroslav Kolár.

Cleverlance Slovakia má nového výkonného ředitele Miroslava Kolára


Jeho hlavním úkolem bude posílit business development aktivity zejména v oblasti financí a rozšířit portfolio služeb a řešení Cleverlance o oblast Business Intelligence (BI).

Miroslav Kolár přichází do Cleverlance z SAS Slovakia, kde působil dva roky jako Relationship Manager se zaměřením na telco a bankovní a pojišťovací sektor. Své zkušenosti z oblasti IT získal i jako ředitel obchodní sekce ve společnosti Softec. V posledních letech se aktivně zabýval problematikou Business Intelligence.

„Naši zákazníci chtějí lépe znát své klienty, optimalizovat své kampaně, zlepšovat scoring a snižovat ztráty z pojistných a finančních podvodů. Proto jsme do strategie rozvoje naší společnosti zařadili cíl etablovat se na trhu Business Inteligence řešení. Věříme, že Miroslav Kolár nám svými schopnostmi a zkušenostmi výrazně pomůže tento cíl splnit, “ uvádí k nástupu nového šéfa na Slovensku výkonný ředitel Cleverlance Jiří Bíba.

Miroslavu Kolárovi je 34 let, je ženatý a má syna. Mezi jeho koníčky patří squash, motorizmus, detektivky E. S. Gardnera a samozřejmě rodina.

Komentáře