Cleverlance usnadňuje řízení a plánování mobilních zdrojů

Společnost Cleverlance rozšiřuje své produktové portfolio o softwarové řešení PeopleAtWork – systém mobilního řízení pracovních zdrojů.

Cleverlance usnadňuje řízení a plánování mobilních zdrojů


Na základě dohody o spolupráci v oblasti Workforce Managementu se společností Telefónica O2 Business Solutions se Cleverlance stává výhradním partnerem pro prodej produktu PeopleAtWork pro Českou republiku a zahraničí. Současně se stává implementačním a technologickým partnerem zajišťujícím podporu a rozvoj produktu. Cílem vzájemné spolupráce je pokrýt potřeby svých zákazníků a oslovit nové klienty z oblasti telco, utilit a služeb.

Základní funkcionalitou systému je plánování požadavků na práci vložených do systému s optimalizací logistiky, kapacit, času atd. PeopleAtWork je určený pro organizace ze všech odvětví, které mají zájem o zpřehlednění procesů a kontrolu nad souvisejícími provozními náklady. Pracuje na principu: přijmout veškeré požadavky, vyhodnotit je, přiřadit výrobním kapacitám, následně doručit pomocí mobilních zařízení (PDA) do terénu a tam zpracovat.

Komentáře