CPB Software a Cleverlance se staly partnery pro oblast investičního bankovnictví

Slovenská CPB Software a česká Cleverlance Enterprise Solutions se dohodly na společné spolupráci v oblasti investičního bankovnictví. Jedná se o propojení softwarových systémů obou společností včetně obchodní podpory v České a Slovenské republice.

CPB Software a Cleverlance se staly partnery  pro oblast investičního bankovnictví


Partnerství vychází z obnovy a nahrazení dosud používaného systému v Raiffeisenbank za modernější řešení pod obchodním názvem Clever Trading Solution (CTS), zaměřené na obchodníky s cennými papíry na tuzemských i zahraničních kapitálových trzích. Systém bude obsahovat rozhraní se systémem Asset Management Suite (AMS) společnosti CPB Software, který v bance pokrývá oblast Portfolio a Risk Management.

„Dalším krokem by mohlo být doplnění současného společného řešení o moduly naší produktové řady Equirion, zaměřené na zabezpečení a distribuci všech podstatných informací přes webové rozhraní pro bankéře, investiční poradce, management a hlavně pro samotné klienty banky“, uvádí k partnerství Vladimír Karásek, Managing Director společnosti CPB Software.

Tomáš Gavlas, Business Competence Manager společnosti Cleverlance dodává: „Díky spolupráci rozšiřujeme portfolio produktů, kterými pokrýváme významnou část problematiky investičního bankovnictví. Naši zákazníci získají možnost implementovat komplexní ověřené řešení, které svým klientům přinese nové služby, významně zrychlí rychlost zavádění nových produktů na trh a sníží náklady na provoz a rozvoj.“

Komentáře