Creative Cloud od Adobe: tvůrčí činnost se přesouvá do oblak

Společnost Adobe Systems Incorporated představila Adobe Creative Cloud, novinku ve způsobu poskytování nástrojů a služeb v oblasti tvůrčí práce.

Creative Cloud od Adobe: tvůrčí činnost se přesouvá do oblak


Adobe Creative Cloud, vycházející z modelu předplatného, představuje centrum pro vytváření, sdílení a šíření kreativních děl.

Vlastnosti Adobe Creative Cloud

•    Členství v Creative Cloud dává uživatelům přístup ke stažení a instalaci nových aplikací sady Adobe Creative Suite 6
•    Creative Cloud začleňuje do každodenní práce aplikace pro tablety, například Photoshop Touch. Umožňuje tak synchronizovat a ukládat soubory v cloudu, zpřístupnit je na jakémkoliv zařízení a sdílet je s ostatními.
•    Uživatelé Creative Cloud budou moci vytvářet mobilní aplikace pro iOS a Android a připravovat, spravovat a hostovat webové stránky.
•    Členové Creative Cloudu budou mít přístup k aktualizacím aplikací včetně nových funkcí samostatných produktů CS ještě dříve, než budou uvedeny v rámci aktualizace na novou hlavní verzi, a k novým invenčním funkcím bezprostředně po jejich oznámení.

Produkty Adobe Creative Suite 6 a Adobe Creative Cloud by měly být k dispozici do 30 dnů a již dnes je možné si je předobjednat. Členství v Adobe Creative Cloud bude k dispozici zákazníkům v 36 zemích a v mnoha jazycích. Aplikace Adobe Touch lze koupit samostatně prostřednictvím iTunes App Store nebo Google Play. K dispozici jsou speciální nabídky aplikací Adobe Touch pro zákazníky, kteří si zaregistrují roční členství v Adobe Creative Cloud. Podrobnější informace najdete na: http://www.adobe.com/products/touchapps.html?promoid=JFQGR


Úvodní foto: © lpstudio - Fotolia.com
Komentáře