CSC jmenuje Jana Denemarka na pozici Business Executive Leader

CSC jmenuje Jana Denemarka na pozici Business Executive Leader divize Financial Services Sector v regionu východní Evropy.

CSC jmenuje Jana Denemarka na pozici Business Executive Leader


Jan Denemark, CSCSpolečnost CSC jmenovala Jana Denemarka (38) na pozici Business Executive Leader pro sektor finančních služeb v regionu východní Evropy. J. Denemark byl zároveň jmenován členem top management týmu společnosti CSC v regionu, do kterého patří Bulharsko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Slovensko, Srbsko, Turecko a pobaltské země. J. Denemark je zodpovědný mimo jiné za podporu stávajících zákazníků a rozvoj nových obchodních vztahů v oblasti nabídky finančních řešeních ve všech pobočkách CSC tohoto regionu.

Jan Denemark vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, VŠE na Fakultě informatiky a statistiky. Hovoří plynně anglicky a rusky. Mezi jeho koníčky patří cestování, kultura a volejbal. Ve své dosavadní pracovní kariéře zastával J. Denemark různé profesionální a manažerské pozice. Byl spoluzakladatelem české IT společnosti SinTe, jejíž činností bylo poskytování softwarových produktů a konzultačních služeb zákazníkům ze sektoru finančních služeb. Společnost byla v roce 2006 prodána finanční skupině CreditInfo Group. Poté po dobu necelých pět let působil na několika pozicích ve společnosti CreditInfo. Před nástupem do společnosti CSC pracoval J. Denemark v české pobočce Poštové Banky na pozici manažera IT a rizik.

„Jsem si jist, že se svými zkušenostmi, specializací v sektoru řízení rizik a hlubokou znalostí oboru, pomůže Jan Denemark zviditelnit naši společnost, zvýšit její reputaci v regionu východní Evropy a upevnit roli CSC jako důvěryhodného partnera pro klienty ze segmentu finančních služeb,“ řekl Petr Špinar, generální ředitel CSC Eastern Europe.


Komentáře