CSC jmenuje Jaroslava Kmetě do čela divize Public Sector a Healthcare

Společnost CSC jmenovala nového ředitele divize Public Sector a Healthcare pro region východní Evropy.

CSC jmenuje Jaroslava Kmetě do čela divize Public Sector a Healthcare


Společnost CSC, poskytovatel technologických řešení a služeb, jmenovala nového ředitele divize Public Sector a Healthcare pro region východní Evropy, kterým se stal Jaroslav Kmeť (39). S ohledem na rostoucí potřebu jednotlivých zemí regionu modernizovat oblast IT bude Jaroslav Kmeť zodpovědný za podporu stávajících zákazníků a rozvoj nových obchodních vztahů.

V souvislosti se svou strategií posilování přítomnosti v healthcare odvětví bude CSC navíc rozšiřovat svůj tým o nové odborníky, tak aby mohla v každé zemi poskytovat řešení ušitá na míru lokálním specifickým požadavkům.

Vedle své nové pozice bude Jaroslav Kmeť též členem top manažerského týmu CSC Eastern Europe. Region, za který bude zodpovědný, zahrnuje prioritně Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Bulharsko, Rumunsko, Turecko a Srbsko a další země. V tomto regionu CSC navíc provozuje tři outsourcingová centra (jedno z nich v Praze).

Během své profesní kariéry zastával Jaroslav Kmeť řadu manažerských pozic v mnoha odvětvích včetně telekomunikací, finančních služeb, vojenského průmyslu, veřejného sektoru a zdravotnictví.

Před svým nástupem do CSC pracoval 5 let ve společnosti Hewlett-Packard na pozici manažera pro veřejný sektor a healthcare, kde byl zodpovědný za alianční obchody v regionu střední a východní Evropy a Společenství nezávislých států.

Jaroslav Kmeť, narozený v Humenném na Slovensku, hovoří plynně anglicky a rusky, zajímá se mimo jiné o sport, zvířata a novinky ze světa mobilních technologií. K jeho dalším koníčkům patří cestování, kultura, beletrie a charitativní aktivity.

Komentáře