ČSOB Leasing přináší evropské zdroje

ČSOB Leasing přináší evropské zdroje


ČSOB Leasing uvádí na trh nový produkt EUROleasing 2007 - zvýhodněný finanční leasing s podporou Evropské investiční banky (EIB).

Prostřednictvím tohoto produktu mohou zákazníci financovat investiční projekty s využitím evropských finančních zdrojů. Zájemcům splňujícím kritéria EIB poskytuje největší česká leasingová společnost ČSOB Leasing evropské finanční zdroje formou zvýhodněného leasingového financování. Nabídka EUROleasingu 2007 je platná do konce července 2008.

Hlavním cílem produktu EUROleasing 2007 je pomoc českým malým a středním podnikům v realizaci investic v průmyslové sféře i ve službách, které přispívají k energetickým úsporám, podpoře ochrany životního prostředí a rozvoji cestovního ruchu. EUROleasing 2007 je určen firmám s méně než 250 zaměstnanci, jejichž roční obrat nepřevyšuje 40 milionů EUR (1,12 miliardy korun při kurzu 28 Kč/EUR) , případně celková roční bilanční suma nepřekročí 27 milionů EUR (756 milionů korun).

Zájemce o zvýhodněné financování EUROleasing 2007 s podporou EIB předloží investiční projekt v hodnotě minimálně 40 tisíc EUR (1,12 milionu korun) s minimální hodnotou financování 20 tisíc EUR (560 tisíc korun). EUROleasing 2007 mohou využít firmy pro své projekty v oboru strojírenství, polygrafie, zpracování plastů, zpracování dřeva, chemického průmyslu, stavebnictví a služeb včetně logistiky.

ČSOB Leasing již v minulosti představil produkty s podporou EIB a této možnosti využilo téměř 400 zákazníků, kterým společnost financovala stroje, zařízení a nákladní vozy v celkové hodnotě více než 1 miliardy korun.

Komentáře