Dassault Systèmes míří s verzí 6 do oblak

Společnost Dassault Systèmes představila novou online verzi platformy V6 otevřenou komunitě vývojářů, online prodejnu a v neposlední řadě také byznys služby poskytované v režimu „cloud computing”.

Dassault Systèmes míří s verzí 6 do oblak


Společnost Dassault Systèmes představila novou online verzi platformy V6 otevřenou komunitě vývojářů, online prodejnu a v neposlední řadě také byznys služby poskytované v režimu „cloud computing”. Dassault Systèmes dále oznamuje strategickou investici do společnosti Outscale, což je začínající firma poskytující služby na bázi nové generace SaaS (software as service).

Dominique Florack, výkonný viceprezident společnosti Dassault Systèmes zodpovědný za produkty, výzkum a vývoj novinku komentoval slovy: „Jsem velice rád, že mohu představit naše první  3D a PLM řešení v režimu cloud computing, které využívá modelu SaaS/laaS a nabízí jeho výhody našim klientům. Zkušenostní platforma 3DS nyní zprostředkovává všem vývojářům výhody organické architektury verze 6.”

Outscale

Společnost Dassault Systèmes rovněž oznámila strategickou investici do společnosti Outscale, začínající softwarové firmy poskytující novou generaci služeb SaaS. Právě Outscale bude pro Dassault Systèmes zajišťovat provoz na základě služeb SaaS. S Outscale bude moci Dassault Systèmes zajistit pro klienty non-stop služby a zároveň bude možné využít zdrojů z oblasti cloud computing a zajistit tak dostupnost online aplikací po celém světě.

Komentáře