Dassault Systèmes představuje novinky pro rok 2012

Společnost Dassault Systèmes, která působí v oblasti 3D a PLM řešení, oznámila komerční dostupnost verze 6 pro rok 2012.

Dassault Systèmes představuje novinky pro rok 2012


Společnost Dassault Systèmes, která působí v oblasti 3D a PLM řešení, oznámila komerční dostupnost verze 6 pro rok 2012. Letošní novinka doplňuje loňskou, kdy společnost Dassault Systèmes představila hybridní produktové struktury sestávající z modelů CATIA verze 5, CATIA verze 6 a SolidWorks, kdy účelem bylo usnadnit koexistenci a snadný přechod do prostředí Verze 6.

Verze 2012 rovněž představuje nové funkce pro interoperabilitu, a to na základě schematu XML a webových služeb, mezi verzí 6 a dalšími PDM systémy, takže by nabízel dvousměrnou výměnu informací 3D produktových struktur s přesnou geometrií ve formátech STEP a CATIA V5. Nové úrovně integrace mezi Verzí 6 a ERP řešeními jsou nyní k dispozici i ve verzi 2012.

Vedle toho nabízí CATIA V6R2012 multidisciplinární metodologii projektování, jež integruje požadavky, funkční, logické a fyzické definice produktů. Portfolio CATIA Systems je nyní vybaveno interoperabilitou s dodavateli systémových ovladačů, jako je například Simulink. Vedle toho nabízí kompletní RFLP definici a sledovatelnost v rámci CATIA. V nedávné době oznámily implementaci verze 6 PLM řešení Dassault Systèmes společnosti BMW, Jaguar Land Rover, Parker Aerospace nebo Benetton.

3DVIA Shopper, spojený s verzí 6 ENOVIA, je nové řešení pro maloobchod a prodej, které dokáže simulovat maloobchodní prostředí ve 3D. Za použití 3DVIA Shopper si maloprodejci mohou vizualizovat rozložení prodejny a vyzkoušet umístění různých produktů, přičemž zároveň mohou analyzovat chování klientů tak, aby využili svůj tržní potenciál. Nové řešení DELMIA Global Production System Planning, jež je součástí V6R2012, nabízí datový repozitář pro digitalizaci výrobní funkcí napříč fyzickým dodavatelským řetězcem.

Komentáře