Dassault Systèmes představuje novou verzi „aplikace pro sociální inovaci“ 3DSwYm

Společnost Dassault Systèmes uvedla novou verzi své firemní sociální platformy 3DSwYm.

Dassault Systèmes představuje novou verzi „aplikace pro sociální inovaci“  3DSwYm


Řešení 3DSwYm se zrodilo z nápadů zaměstnanců. Platforma byla vyvinuta týmem pracovníků Dassault Systèmes z různých divizí, kteří chtěli vytvořit nový druh kolaborativního prostředí a změnit tak způsob, jakým lidé spolupracují. Řešení 3DswYm, jež integruje vyhledávač Exalead a informační zdroje Netvibes, nyní využívá celý ekosystém společnosti Dassault Systèmes a jejích partnerů.

Nová verze umožňuje dynamicky sdílet a využívat poznatky a firemní know-how. Narozdíl od povětšinou statických podnikových intranetů a informačních systémů firmám díky zapojení komunit umožňuje objevovat a využívat jednotlivé talenty nejen mezi svými zaměstnanci ale i vně firemního ekosystému.

Prostředí 3DSwYm umožňuje integraci se staršími informačními systémy a podnikovými procesy stejně jako s platformou Enovia. Obsahuje také sémantický vyhledávač Exalead, jenž nabízí i kontextovou nápovědu. K dalším vlastnostem patří sdílení 3D modelů, sociální učení a seriózní herní aplikace. Uživatelé mají k dispozici i widgetový katalog Netvibes, jehož prostřednictvím si mohou prostředí 3DSwYm upravit. Společnosti mohou rovněž vytvářet vlastní cloudové komunity a jsou jim k dispozici služby Outscale SaaS nabízené společností Dassault Systèmes. Specializované komunity a prostory pro virtuální inovaci lze vytvářet též okamžitě bez nutnosti investovat do infrastruktury nebo dalších zdrojů.
Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře