Dassault Systèmes představuje „Product Innovation Factory“ pro správu finančních produktů

Společnost Dassault Systèmes představila řešení pro podniky působící v oblasti finančních služeb „Product Innovation Factory“.

Dassault Systèmes představuje „Product Innovation Factory“ pro správu finančních produktů


To je postaveno na platformě 3DExperience a manažerům působícím v oblasti investic, správy majetku, pojištění a bankovnictví nabízí možnost využívat tržní příležitosti a reagovat na změny trhu a legislativy.

Nový produkt využívá stejných technologií, jaké jsou k dispozici společnostem v oblasti leteckého a automobilového průmyslu, maloobchodu nebo zdravotnictví. Řešení je možné nastavit dle potřeb pro malé firmy až globální koncerny.

„Firmy poskytující finanční služby musí neustále inovovat, aby dokázaly vyjít vstříc potřebám svých zákazníků a zároveň si udržely svoji výkonnost,” říká Monica Menghini, výkonná viceprezidentka společnosti Dassault Systèmes.

Product Innovation Factory nabízí řešení pro produktové manažery, kteří souběžně pracují s velkým množstvím různých grafů, dokumentů, prezentací a manuálů. Nové řešení nahrazuje tento ad hoc systém centralizovaným prostředím, které umožňuje firmám poskytujícím finanční služby vyvíjet, spravovat a třídit složité produktové specifikace v reálném čase a s maximální kontrolou. Odhaduje se, že urychlením sběru, organizace a ověřování dat se zvýší efektivita o 20 až 30 %.


Úvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com
Komentáře