DataScript je novým tréninkovým partnerem Microsoftu

Společnost DataScript, odborné vzdělávací a tréninkové centrum, součást skupiny Servodata, se stává autorizovaným tréninkovým partnerem Microsoftu. Jako Microsoft Certified Partner for Learning Solutions bude DataScript nabízet především pokročilé kurzy, zaměřené na serverová, virtualizační a bezpečnostní řešení Microsoftu, určené pro IT profesionály.

DataScript je novým tréninkovým partnerem Microsoftu


Díky partnerství s Microsoftem mohou nyní zákazníci DataScriptu využívat kompletní portfolio kurzů nejen z oblasti open source, ale i proprietárních řešení IT infrastruktury.

Zároveň s rozšířením nabídky kurzů se společnost DataScript stane testovacím centrem Prometric. Absolventi školení Microsoft a Symantec mohou nyní nově rovnou projít i mezinárodně uznávanými certifikačními testy odborné kvalifikace, přímo v prostorách společnosti DataScript.

Synergie Servodat, value added distributora produktů Microsoftu, a školicího centra DataScript přinese všem zájemcům o IT školení a certifikace jasné výhody:

  • Zaměření na IT profesionály a klíčové produkty pro řešení komplexní infrastruktury IT.
  • Lektory jsou konzultanti s praktickými zkušenostmi z realizovaných projektů.
  • Kombinace školení a tréninků pro open source i proprietární technologie.
  • Příprava a realizace kurzů na míru.
  • Možnost absolvovat mezinárodně uznávané certifikační testy Prometric.

Kalendář otevřených školení produktů Microsoft zveřejní DataScript v průběhu září. Základní informace jsou již nyní připraveny na stránkách www.datascript.cz/kurzy/microsoft.

Komentáře