DC Concept přesídlil na novou adresu

Společnost DC Concept, výrobce informačního systému QI a tvůrce specializovaných softwarových řešení, má od 27. července 2011 sídlo na nové adrese.

DC Concept přesídlil na novou adresu


Nové prostory svým dispozičním řešením a technickým vybavením vyhovují narůstajícím požadavkům, které jsou spojeny s růstem firmy. DC Concept přestěhoval svoji centrálu z menších prostor kancelářského komplexu Spielberk Office Centre, do dvou pater designově řešené budovy na ulici Páteřní v Brně – Bystrci. Nové sídlo je dalším krokem v řadě změn, které DC Concept v letošním roce podstupuje s cílem změnit vnímání značky QI a udržet růstový trend.

„Ke změně sídla nás vedla především potřeba řešit nové požadavky, které plynou z rostoucího postavení našeho informačního systému QI na českém trhu a s rozvojem firmy. Také jsme chtěli poskytnout našim zaměstnancům komfortní kancelářské prostory s místem pro odpočinek, a obchodním partnerům kvalitní zázemí pro obchodní jednání,“ vyjádřil se ke stěhování předseda představenstva společnosti, Jiří Rychetský.

Komentáře