Dell a DSGi se dohodly na maloobchodním prodeji

Dell a DSGi se dohodly na maloobchodním prodeji


Společnost Dell a DSG international (DSGi), jeden z předních evropských maloobchodních prodejců spotřební elektroniky, oznámily, že notebooky a stolní počítače Dell budou k dostání v prodejní síti DSGi.

Od ledna 2008 budou mít zákazníci společností DSGi a Dell možnost koupit sortiment notebooků a stolních počítačů Dell prostřednictvím prodejen PC World, Currys a Currys.digital ve Velké Británii, jakož i v internetovém obchodě Dixons.co.uk. Výrobky Dell si zákazníci budou moci zakoupit také prostřednictvím evropské sítě obchodů DSGi mezi které patří například Electro World, PC City a Elkjop. Produkty Dell tak budou k dostání v prodejnách od Norska po Řecko a od Španělska po Finsko. Společnost Dell plánuje také prodej svých systémů v prodejnách DSGi v České republice, Maďarsku a Polsku. Tato dohoda znamená, že všichni, kteří mají zájem o koupi produktů Dell, budou moci využít všech dosavadních prodejních kanálů tj: telefonní zákaznické linky, navštívit internetový obchod a nebo nově zavítat přímo do maloobchodních prodejen po celé Evropě.

Díky této dohodě budou výrobky Dell brzy k dostání ve více než 10 000 prodejnách a internetových obchodech po celém světě. Během několika posledních měsíců společnost Dell oznámila spolupráci se společnostmi Best Buy a Staples ve Spojených státech, Carrefour v Evropě, Bic Camera Inc. v Japonsku a s obchodními domy Courts v Singapuru a Gome v Číně. Dell rovněž uzavřel dohodu o propagaci se společností Carphone Warehouse ve Velké Británii a Wall-Mart ve Spojených státech, Kanadě, Brazílii a Mexiku.

Dohoda mezi společnostmi DSGi a Dell se týká prodejen v(e):
Česku, Velké Británii, Irsku, Španělsku, Itálii, Řecku, Norsku, Finsku, Švédsku, Dánsku, Maďarsku a Polsku

Komentáře