DELL a EMC prodloužily spolupráci

Společnosti Dell a EMC dnes oznámily uzavření dlouhodobého kontraktu až do roku 2013. Jako první krok v novém partnerství se společnosti dohodly na zařazení storage systému EMC Celerra NX4 do skupiny produktů Dell/EMC.

DELL a EMC prodloužily spolupráci


„Prodloužením a prohloubením našeho partnerství budeme i nadále schopni zákazníkům po celém světě dodávat nejmodernější plně integrovaná datová centra,“ řekl Michael Dell, předseda představenstva a generální ředitel firmy a dodal: „Uživatelé a podniky v dnešní globální době produkují neuvěřitelné množství dat. Naproti tomu současná ekonomická situace klade extrémní důraz na efektivitu systémů, jejich konsolidovatelnost a virtualizaci. Přesně toto jsme pak díky našemu dlouhodobému partnerství a vývoji schopni zaručit a zákazníkům dodat.“

Michal Fišer, generální ředitel EMC v České republice, uvedl: „Tento partnerský vztah vznikl v době složitých ekonomických podmínek díky zájmu obou společností nabízet zákazníkům kvalitní řešení rostoucích nároků na ukládání dat při zachování maximální efektivity využitých nákladů.“ Pavel Zentrich, generální ředitel Dell ČR dodal: „I když dnešní Dell a EMC se v mnohém liší od své podoby v roce 2001, kdy aliance vznikala, zůstal nám stále společný cíl. Tím je závazek dodávat zákazníkům špičkové technologie, které co nejúčinněji ochrání jejich investice do IT a zajistí co nejrychlejší návratnost vynaložených prostředků.

Komentáře