Dell představil řešení Active System a plány v oblasti datových center

Společnost Dell představila v San Francisku nové plány v oblasti datových center a jejich rozvoje.

Dell představil řešení Active System a plány v oblasti datových center


Zároveň uvedla konvergované řešení Active Systems, které je spolu s dalšími službami plně zahrnuto do uceleného balíku Active Infrastructure Family. Společnost Dell zavádí nové standardy, které optimalizují využívání IT zdrojů, předvídají růst a podporují budoucí rozšiřování.

Dell na své akci v San Franciscu nastínil strategii společnosti pro nejbližší období. Spojením hardwaru, softwaru a služeb, které Dell vyvinul nebo získal při akvizicích pod společnou filozofii, chce nabídnout zákazníkům lehce ovladatelnou infrastrukturu datových center. Společnost také odhalila nové konvergované řešení pro datová centra, Active Systems, které poskytuje intuitivní, flexibilní a energicky úsporný základ pro aplikace, virtualizovanou infrastrukturu a nasazení soukromého cloudové prostředí.

Active Infrastructure Family, spadající do nově představeného konvergovaného řešení Active Systems. Dell nabízí tři varianty nasazení v rámci Active Infrastructure. První možností jsou předem sestavené systémy, které jsou zahořeny jako celek a dodávány spolu se službami pro okamžité podnikové nasazení. Jedná se o rozšíření aktuální nabídky řešení vSTART o certifikované řešení obsahující Active System Manager – Active System 800. Druhou variantou jsou na míru připravené referenční architektury pro vybudování Aktivní infrastruktury. Třetí možností je využít seznamu certifikovaného hardwaru, s jehož pomocí lze sestavit individuální řešení pro každého zákazníka. Další částí Active Infrastructure Family je Active Solutions, řešení, které nabízí certifikované a optimalizované prostředí pro využití v soukromém cloudu nebo podnikové aplikace jako Microsoft Lync, Exchange a Sharepoint 2010.


Úvodní foto: Asseco Solutions
Komentáře