Develop představuje dvě novinky pro tisk v menších firmách

Develop představuje dvě novinky ze světa tisku: barevnou multifunkci ineo+ 35 a černobílou multifunkci ineo 164.

Develop představuje dvě novinky pro tisk v menších firmách


Do první poloviny letošního roku vykročila společnost Develop hned se dvěma produktovými novinkami. Ty mají podle výrobce za úkol uspokojit nároky menších organizací a kanceláří na firemní tisk a další funkce, a také potřeby větších společnosti, které pro zajištění kompatibility kancelářského provozu požadují stolní tiskárny s dostupnými přídavnými funkcemi a za přijatelnou cenu.

První produktovou novinkou je barevná multifunkce A4 ineo+ 35, která dle výrobce zajistí centrální funkci pro práci s dokumenty, pokud jde o tisk, kopírování, skenování nebo faxování. I když velké korporace obvykle zajišťují velkou část svých potřeb práce na centrálních A3 multifunkcích, může se právě ineo+ 35 uplatnit i zde, a to jako satelitní doplněk na pracovišti vzdálenějších uživatelů. Multifunkce ineo+ 35 dokáže díky polymerizovanému Simitri HD toneru tisknout a kopírovat až 30 stran za minutu v černobílém tisku i v barvách. Uživatelská přívětivost by měla být zajištěna intuitivním ovládáním pomocí barevného dotykového panelu.

Druhou novinkou je ineo 164. Jedná se o robustní černobílou multifunkci A3, která byla navržena především s ohledem na potřeby menších kanceláří. Už v základní výbavě dokáže tisknout, kopírovat a skenovat až do formátu A3. Uživatelé zřejmě ocení ovládání, které poskytuje panel s konfigurací kurzorových tlačítek, a také rychlost kopírování až 16 stran za minutu.





Komentáře