Diskus výhradním distributorem pásek Sun Microsystems

Společnost Diskus se stala výhradním distributorem datových pásek Sun Microsystem v České republice. Dodávat je bude prostřednictvím dalších prodejců.

Diskus výhradním distributorem pásek Sun Microsystems


Společnost Diskus se stala výhradním distributorem datových pásek Sun Microsystem v České republice. Dodávat je bude prostřednictvím dalších prodejců, k zakoupení budou také již brzo prostřednictvím e-shopu firmy.

Paleta produktů obsahuje média pro Entry-level, Mid-Range oblast a výpočetní střediska.

Diskus tak posiluje svou pozici jako významný český a slovenský dodavatel počítačových médií pro ukládání a přenos dat. Tato firma působí na českém trhu od roku 1991, v současnosti má 52 zaměstnanců, sídlo v Praze a pobočky v Brně a v Ostravě. Od roku 1994 je budována síť zastoupení na Slovensku , a to v Bratislavě, Košicích a v Partizánském. V SR má firma 22 zaměstnanců.

Firma Diskus dodává počítačová média do všech segmentů trhu a provádí služby, které souvisejí s pořizováním dat, především duplikaci a replikaci, dále potisky, zakázkové balení a jiné. V tomto oboru je Diskus jedničkou na trhu. Firma ročně zvyšuje obrat. V současné době dosahuje celkový obrat firmy v ČR objemu 610 mil.Kč.

Komentáře