Divizi Abakus v Servodatech povede Petr Linek, nahradí Jana Knyttla

Servodata oznamují změnu na pozici ředitele divize Abakus – Jana Knyttla nahradí Petr Linek.

Divizi Abakus v Servodatech povede Petr Linek, nahradí Jana Knyttla


Petr LinekKe konci srpna opustí společnost Servodata Jan Knyttl, současný ředitel divize Abakus, nahradí jej Petr Linek, který do Servodat přichází ze společnosti Microsoft.

Po sedmi letech práce v oblasti správy licenčních programů Microsoft a vedení divize Abakus odchází Jan Knyttl za novými příležitostmi v odvětví informačních technologií. Do funkce ředitele divize Abakus bude následně jmenován Petr Linek, který do Servodat přejde ze společnosti Microsoft, a sice z pozice Sales Excellence Manager. Během svého dlouholetého působení v Microsoftu spolupracoval Petr Linek nejen s obchodními partnery Microsoftu, ale rovněž i s koncovými zákazníky z oblasti stání správy i komerčních společností.

Petr Linek (*1969) pracoval ve společnosti Microsoft na různých pozicích více než 14 let. Naposledy jako Sales Excellence Manager odpovídal za spolupráci s obchodními partnery a prodej softwarových licencí v komerčním i veřejném sektoru. Petr Linek vystudoval Fakultu kybernetiky na ČVUT v Praze, volný čas tráví nejraději sportem (golf, squash, paragliding ad.).
Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře