Drahoš Dvořák pověřen řízením nové divize EPM společnosti WBI Systems

Společnost WBI Systems založila novou divizi Enterprise Project Management (EPM) pro řízení projektových portfolií. Jejím hlavním vedoucím se stal Drahoslav Dvořák(32), který do WBI přešel po dlouholetém působení ve společnosti Microsoft.

Drahoš Dvořák pověřen řízením nové divize EPM společnosti WBI Systems


Drahoš DvořákInženýrský a doktorský titul získal Dvořák na fakultě Ekonomie a managementu na Technické univerzitě v Liberci. Praktické zkušenosti sbíral od roku 2003 jako konzultant pro projektové řízení ve společnosti Datron. V roce 2005 nastoupil na pozici Solution Specialist do společnosti Microsoft, kde byl následujících pět let zodpovědný za koordinaci projektů dodávek informačních technologií významným zákazníkům. Následně působil ve společnosti UniControls, kde standardizoval procesy řízení projektů a řídil projektovou kancelář. Do WBI Systems nastoupil v létě 2011 na pozici vedoucího týmu specializujícího se na dodávky řešení Enterprise Project Management a metodik projektového řízení.

Své dlouhodobé zkušenosti a hluboké znalosti problematiky projektové metodiky shrnul ve dvou odborných knihách. Třetí titul s názvem „Řízení portfolia – nejlepší praktiky Portfolio Managementu“ právě dokončuje. Od roku 2007 přednáší studentům na Škoda Auto Vysoké Škole v Mladé Boleslavi. Mezi Dvořákovy koníčky patří sport, rodina a také Žižkovské divadlo Járy Cimrmana.

Komentáře