Dvanáctý ročník Tech Data Forum

Tech Data Forum 2009 se tentokrát uskuteční v Rajské budově pražské Vysoké školy ekonomické, která se nachází na náměstí Winstona Churchilla na Praze 3.

Dvanáctý ročník Tech Data Forum


Organizátoři vyšli vstříc také dalším postřehům a přáním účastníků předchozích ročníků. Letošní Tech Data Forum proto bude jednodenní – termín je stanoven na čtvrtek 12. února 2009. Právě nové prostory z velké části zkrácení akce umožnily. Centrální přednáškový prostor bude umístěn přímo mezi výstavními stánky, díky čemu se produktové prezentace spojí přímo s expozicemi výrobců. Navíc, budova disponuje několika menšími salonky, ve kterých proběhnou certifikační školení a workshopy s praktickou ukázkou instalace produktů. To vše ušetří čas výrobcům i prodejcům.

Velmi důležitou součástí akce je i letos možnost domluvit si pracovní schůzku se zástupci společnosti Tech Data Distribution nebo kteréhokoli výrobce. Jen pro zajímavost, v minulém roce takto proběhlo v rámci Tech Data Forum 195 obchodních jednání. Tentokrát bude meeting point umístěn nad výstavní plochou a jednotlivá místa budou označena logem výrobce nebo Tech Data Distribution. Pro lepší koordinaci schůzek bude sloužit infopult.

Tech Data Forum patří mezi významná setkání výrobců a prodejců ICT. Hlavním posláním akce je soustředit na jedno místo co možná nejvíce informací z oblasti informačních technologií a vytvořit prostor pro pracovní setkání výrobců výpočetní a telekomunikační techniky s prodejci.

Komentáře