Eaton Intelligent Power Protector je nově kompatibilní s virtualizačním prostředím Xen

Virtuální servery lze v případě dlouhodobého výpadku napájení odstavit i v prostředí Xen.

Eaton Intelligent Power Protector je nově kompatibilní s virtualizačním prostředím Xen


Společnost Eaton Corporation oznámila kompatibilitu svého softwaru Intelligent Power Protector s prostředím Xen, což je otevřená serverová virtualizační platforma pro datová centra. Vylepšená verze software pomůže uživatelům virtualizačního prostředí Xen, kteří jsou vybaveni záložními systémy napájení (UPS) a softwarem pro správu napájení od společnosti Eaton, zachovat bezpečnost dat. Možnost regulérního odstavení virtuálních serverů v případě dlouhodobého výpadku napájení podle Eatonu přináší finanční a časové úspory.

 

Eaton software Intelligent Power Protector se spouští v rámci Xen Hypervisoru a podporuje konkrétní serverové architektury, včetně Citrix XenServer 5.6 x86, open-source Xen 2.6 pod operačním systémem Red Hat 5 x86_64 a open-source Xen 3.2 pod OS Debian 5.0 (Lenny) x86_64. Eaton Intelligent Power Protector zobrazuje podrobné informace o připojených serverech a záložních zdrojích UPS pomocí komunikace přes USB port, sériový port a po datové síti. Software má  vícejazyčné uživatelské rozhraní, dostupné na jakémkoli počítači přes webový prohlížeč.

Tato integrace je dalším krokem v řadě po dosažení softwarové kompatibility pro správu napájení se serverovými virtualizačními platformami VMware a Microsoft. Software Intelligent Power Protector je dostupný bezplatně. Chcete-li se dozvědět více o řešeních Eaton pro virtualizovaná prostředí, navštivte prosím webové stránky http://www.eaton.com/virtualization.

Komentáře