eBay pro našince

Už i pro Čechy v jejich rodném jazyce eBay zprovoznil službu eBay International Market (eIM).

eBay pro našince


eIM spotřebitelům umožňuje vyhledávat, porovnávat, vybírat a zaplatit za vytouženou koupi z nabídky miliónů položek z celého světa, a to v českém jazyce. Motivaci zajišťují velmi výhodné ceny a málo dostupné značky, takže více než 86,4% Čechů bude raději vyhledávat zboží na Internetu s možností výběru bez (fyzických) hranic, než by se plahočili po chodnících nákupních tříd ve svém městě, pokud mají možnost najít věc, kterou hledají, a za dobrou cenu.

Právě toto nadšení uzavřít dobrý obchod – přezdívané též „honba za výhodnou koupí“ – je hnacím motorem poptávky po nakupování bez hranic po celém světě. Asi 20,2% lidí uvádí, že pocit, když najdou požadovanou věc a vědí, že je za cenu, která je podle všeho „nejvýhodnější koupě na světě“, je nedostižný. Více než čtvrtina lidí jej přirovnává k pocitu „z vyhrané sázky“ a 15,6% tvrdí, že se cítí, jako když „dostanou nečekaný dárek“.

Do nedávné doby patřily mezi hlavní faktory, které spotřebitelům bránily chopit se hledání výhodné koupě kdekoli na světě – koupě, kterou by jinak ve své zemi pořídit nemohli – tyto důvody: a) jazykovou bariéru uvádí asi pětina respondentů (21,9%), b) obavy, zda jejich platba bude či nebude bezpečná, zmiňuje 26,5% lidí a c) nejistotu, zda jejich dychtivě očekávaná věc bude skutečně doručena cítí 25,2% dotázaných.

S uvedením Mezinárodního obchodního portálu (International Market) ze strany společnosti eBay všechny tyto obtíže pominou, protože uživatelé nyní mohou používat stránky eIM v češtině a budou mít k dispozici podporu zákaznických služeb v místním jazyce. A nadto – díky bezpečnému způsobu provádění online plateb PayPal, jehož používání je bezplatné, spotřebitelé získají komplexní záruku plného vrácení peněz v případě, že zboží nebude doručeno nebo se bude zásadně lišit od toho, jak bylo popsáno. Používání PayPal je snadné, údaje o kupujícím jsou absolutně zabezpečené a při provádění nové transakce není nutné znovu zadávat osobní informace.

Chcete-li začít honbu za nejlepšími produkty za nejlepší ceny, které vám celosvětové tržiště eBay může nabídnout, navštivte stránky www.ebay.cz

Komentáře