ECM Conference CEE: Odborníci na dokumenty se chystají do Brna

Společnost Ixtent společně se svými partnery připravuje na 22. dubna 2010 v brněnském hotelu International největší středoevropské setkání odborníků v oboru správy a řízení elektronických dokumentů.

ECM Conference CEE: Odborníci na dokumenty se chystají do Brna


Cílem akce je poskytnout informace o nejnovějších trendech v tomto dynamicky se rozvíjejícím odvětví. V jeden den se tak na jednom místě sejde největší koncentrace odborníků v oboru ECM (Enterprise Content Management - řízení a správy podnikového obsahu).

Generálním partnerem ECM Conference CEE 2010 je společnost Open Text, největší nezávislý poskytovatel řešení pro správu a řízení dokumentů na světě. Mezi další partnery patří vedle pořádajícího IXTENTu také Adobe, Microsoft, ReadSoft, SAP, A-scan, Deloitte, ICZ, Nintex a další společnosti. V bohatém programu přednášek zájemci naleznou vystoupení renomovaných odborníků, mj. prof. Ing. Vladimíra Smejkala, CSc. a řady dalších.

Program konference je rozdělen do čtyř základních sekcí: manažerské, technologické, praktické a sekce věnované legislativě a státní správě. Díky tomu mohou návštěvníci získat přehled nejen o technologických novinkách, ale i o možnostech jejich praktického uplatnění, o současných i budoucích legislativních požadavcích, či o dalších právních aspektech použití elektronických dokumentů včetně využití datových schránek a další problematice.

Součástí akce bude i bohatá tombola, ve které je hlavní cenou tablet iPad.

Informace o programu, registrační formulář a další podrobnosti zájemci naleznou na stránkách www.ecm-conference.com.

Komentáře